[button link=”” size=”medium” style_button=”btn-normal” icon=”fa fa-envelope-open-o”]Bu ürünle ilgili Teklif istiyorum[/button]

150-800mm Beton Boru Makinası

Yeni Nesil Hidrolik Baca menhol makinamızda 1200 mm çapa kadar maximum 1000mm uzunluğunda baca bilezik ürünleri, yükseltme bilezikleri, parsel ve baca gövdeleri ,konik ve baca boyun bileziği ürünleri üretilebilmektedir.

  • Makinamızın ana şasesi yüksek mukavemette çeliklerden üretilir.Güçlü gövde yapısı ile piyasadaki muadil makinalara göre daha ağır , uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Makinamızda sıvı yağlı vibratör sistemi kullanılmaktadır.Makinamızdaki özel soğutma sistemi sayesinde sorunsuz ve seri çalışma sağlanmaktadır.Bu sayede makinamızdan en yüksek verimi almanız amaçlanmıştır.Vibratörler içinde yüksek devire ve ısıya dayanıklı rulmanlar kullanılmaktadır.
  • Makinamızın kontrol paneli operatörün makinayı en kolay kullanıcak şekilde hazırlanmıştır.Pano içinde kullanılan bütün malzemeler SCHNEİDER (Alman) malıdır.
  • Makinalarımızn hidrolik sistemi mutlaka test edildikten sonra makinaya montajı sağlanır. Hidrolik sistemi için ayrı soğutma sistemi mevcuttur.Hidrolik soğutma sistemi sayesinde 0 iş kaybı sağlanır. Makinayı çalışmaya başladığınız 1. dakika ile 8. saat sonunda aynı hız ve verimi alırsınız.
  • Makinamızda kullanılan hidrolik pistonlar cnc makinalarda işlenmektedir. Bu şekilde ağır hizmete uygun , uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Makina üzerinde 1.5m3 lük harc kovası bulunmaktadır.Harc dağıtım arabası içindeki harcı kalıplara en hızlı ve homojenize dağıtıcak şekilde tasarlanmış olup , üretimde en yüksek verimi almak amaçlanmıştır.
[table striped=”true” head_style=”true”][table_head][table_row][table_heading_cell][/table_heading_cell][table_heading_cell][/table_heading_cell][/table_row][/table_head][table_body][table_row][table_cell]Beton Boru Ölçüleri[/table_cell][table_cell]150mm-800mm [/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Beton Boru Uzunlukları[/table_cell][table_cell]500mm-1000mm-1500mm[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Vibratör Motor Gücü[/table_cell][table_cell]11 KW[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Vibratör Tipi [/table_cell][table_cell]Sıvı yağlı Vibratör sistemi[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Hidrolik Motor Gücü[/table_cell][table_cell]11 KW[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Kumanda Sistemi[/table_cell][table_cell]Manuel/Yarı Otomatik[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Harç Bunkeri Hacmi[/table_cell][table_cell]1.5m3[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Harç Dağıtıcı Motor Gücü[/table_cell][table_cell]5kw[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Sıvama Motor Gücü[/table_cell][table_cell]4kw[/table_cell][/table_row][/table_body][/table]
[gallery_slider images=”2388,2440,2377,2376″]