Satılık Beton boru makinası sektöründe 1978 yılından günümüze kadar bulunan borumakinalari.com ibar makina group bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Toplam 3000m2 Kapalı alan fabrikasıyla beton boru makinası sektörüne hizmet veren borumakinalari.com bünyesinde 25 personel çalıştırmaktadır.Üretimini yaptığı makinaların %80’ini ihraç eden firmamız türk sanayisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Borumakinalari ailesi Satılık Beton boru makinası, imalatında sektörde öncü firma olmayı amaç edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.Çağımızın gereksinimlerine ayak uyduran firmamız Makina tasarımı , imalatı ve yedek parça ve servis hizmetiyle her zaman ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizden gelen güzel geri dönüşler ve taleplerle birlikte Beton boru makinası sektöründe 2019 yılı itibariyle 30 farklı ülkeye ihracat yaptık.Sattığımız makinalarda verdiğimiz 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça hizmeti müşterilerimiz tarafından oldukça memnuniyetle karşılanmaktadır.

Satılık Beton boru makinası videosu