İkinci el beton boru makinası dendiğinde akla her zaman ucuz makinalar gelmektedir.Beton boru Sektörüne yeni adım atmakta olan firmalar ilk olarak ikinci el beton boru makinası ile işe başlamak istemektedirler.

Günümüz şartlarında beton boru makinaları her zaman aranan makinalar olduğu için ikinci el beton boru makinası bulmak bir hayli zordur. Bulunan makinalarda tabiri caizse ekmeği yenmiş, hırpalanmış makinalar olabilmektedir.

İkinci El Beton Boru Makinası Alırken Dikkat edilmesi Gerekenler

İkinci el beton boru makinası alırken dikkat ediceğiniz en önemli hususlar makinaların hidrolik sistemleri ne durumda olduğudur.Makinadaki pistonlar eğer kullanılmıcak durumdaysa maliyet hesabı yapılıp yeni beton boru makinası modellerine yönelmek size daha doğru bir yatırım yapma imkanı doğurur.

Makinanın ana şasesi ve gövdesi, sürtünmeye maruz kalan parçaların durumları ve değişim isteyip istemediğide önemlidir.

İkinci El beton boru makinası alırken mutlaka yanındaki beton boru kalıplarına ve beton boru paletlerine bakınız ve isteyiniz.

Sıfır beton boru makinası almak yada almış olduğunuz makina için kalıp ve beton boru paleti almak için ürünler Sayfamızı inceyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.