En kaliteli beton boru makinası , şehir alt yapılarında kullanılan beton borular için en iyi beton boru üretimi için kullanılır.Bu anlamda ibar makina grup müşterilerine özel istekleri doğrultusunda özel çözümler sunmaktadır.

İbar makina beton boru üreticilerini düşünerek en iyi kalite beton boru makinasını geliştirdi.Beton boru makinasını hem baca menhol ürünlerini, beton boru ürünlerini , hemde beton kutu menfez ürünlerini tek bir makina ile üretimini sağlar. Kullanıcı dostu tasarım ve kullanım kolaylığıyla daha fazla üretim ve performans özelliğine sahiptir.

Gelişmiş beton boru üretim teknolojisiyle iç ve dış yüzeyi hassas ve yüksek mukavemetli beton boru üretimine olanak sağlar.

Üretimde her türlü detayı göz önünde bulundararak vibratörlere elektronik olarak uzaktan bağlantı ile beton boru büyüklüğüne göre şiddet kontrolü yapılabilmektedir. Bu özellik size en kaliteli beton boruları en az enerji ve zamanla üretiminize yardımcı olmaktadır.

Beton boru makinası sıvama grubu en iyi şekilde dizayn edilmiş olup yüksek presleme kuvvetiyle en iyi şekilde beton boru sıvamasını yapmaktadır. 1400mm’ e kadar sıvama grubu elektrikli redüktörlerle hareket eder, 1600mm’den büyük beton borular için hidrolik sistemle çalışmaktadır.

Beton Boru makinaları dört farklı boyut modeli vardır.

1- 800mm Beton boru makinası 

2- 1400mm Beton boru makinası

3- 1600mm Beton Boru makinası

4- 2400mm Beton boru makinası

5- 3600mm Beton Boru Makinası