Kanalizasyon şebekelerinde kullandığınız beton borularını üreten beton boru makinası talep edilen beton boru çapı ve uzunluğuna göre özel 150mm den 3600mm ‘ e kadar ölçülerde üretilmektedir. Özel ölçülerin yanında üretmiş olduğumuz standart beton boru makinalarıda vardır.Örnek vermek gerekirse 150mm-800mm arası , 300-1400mm arası, 300mm-1600mm arası ve 600-3600mm arası beton boru üreten makinalar.

Ürettiğimiz Beton Boru makinası (beton boru makinesi)  Tam otomatik ve yarım otomatik otomasyon olarak iki farklı şekilde satışa sunulmaktadır.

Farklı zamanlarda düzenlemekte olduğumuz beton boru makinası kampanyaları ile ikinci el beton boru makinasından daha cazip hale geldiğimiz zamanlar oluyor.

Üretimini Yaptığımız beton boru makinasına verdiğimiz satış sonrası destek ve iki yıl garanti ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Üstün kaliteli ve uzun ömürlü bu makineler sayesinde iş veriminiz artacak ve kaliteli beton borularının üretimini yapabileceksiniz.Ürettiğimiz Beton Boru Makinaları piyasadaki rakiplerine göre %20 daha fazla performans gücüne sahiptir.

Beton Boru Makinelerinin Özellikleri

1-Makinelerin ana şaseleri yüksek mukavemette çeliklerden üretilmiştir. Güçlü gövde yapısı sayesinde daha ağır, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

2-Sıvı yağlı Çekirdek sistem vibratör sistemi kullanılıyor. Özel soğutma sistemi sayesinde sorunsuz ve seri çalışıyor. Vibratörlerin en yüksek verimde çalışabilmesi için yüksek devire ve ısıya dayanıklı rulmanlar kullanılıyor.

3-Kontrol paneli operatörün makineyi en kolay şekilde kullanacak, rahatlıkla erişim sağlayacak şekilde dizayn edilmiş ve yerleştirilmiştir. Panelde kullanılan bütün malzemeler SCHNEİDER (Alman) markadır.

4-Hidrolik sistemler bütün testlerden geçtikten sonra makineye montajlanıyor. Verimin düşmemesi için hidrolik sistemlere ayrı bir soğutma sistemi kullanılıyor. Hidrolik pistonlar da cnc makinelerinde işlendikleri için uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar.