Beton Boru Makinası fiyatları denildiğinde en çok aranan makina üreticisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Bugüne kadar teslim ettiğimiz ve sorunsuz çalışan makinalarımız sayesinde her müşterimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Beton Boru makinası fiyatları aradığınızda üretici firma olarak en uygun fiyatları sizlere vermek için direk fabrika fiyatları vermekteyiz. Makina fiyatları üretilmek istenilen büz (beton boru) boyutuna ve uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Fiyat araştırması yaparken beton boru makinalarının iki çeşide ayrıldığını üretimde vinç kullanılan makinalar ve üretimde vinç gerektirmeden hidrolik kaldıraçlı makinaları görüceksiniz. Bu makinalarda üretim boyutuna göre kendi aralarında farklı fiyatlara sahiptirler.

Vinçli üretim yapan makina fiyatları araştırılırken fiyata harc verici bunkeri , vibratörleri ve kalıpları,paletleri ve fiber başlıklarıda dahil etmeniz gerekmektedir.Bu makinalar genellikle 1200mm den yukarıda üretim yapılcak tesisler için kullanılmaktadır.

Hidrolik ters kafa makinalarda ise fiyatlar imalatı yapılcak beton borunun uzunluğu ve ikili veya üçlü üretim şekline göre şekillenmetedir.

Türkiyenin ilk beton boru makinası imalatçılarından olan firmamız  yoğun arge çalışmaları sonucunda Pro sistem beton boru makinası üreterek Türk makina ve inşaat sektörüne daha performanslı makina üretmiştir.

Beton boru makinası fiyatı almak için mail,whatsapp,viber,telefon ile bizimle irtibata geçebilir, satış öncesi planlama ve destek için her zaman yardım alabilirsiniz.