[button link=”” size=”medium” style_button=”btn-normal” icon=”fa fa-envelope-open-o”]Bu ürünle ilgili Teklif istiyorum[/button]

VİNÇLİ BACA MENHOL MAKİNASI

Vinçli Baca menhol makinamızda 620mm’ den – 1200 mm’ e kadar  ve 620mm den  1500mm çapa kadar  iki farklı boyutta üretimi yapılmaktadır.Bu makinamızda baca bilezik ürünleri, yükseltme bilezikleri, parsel ve baca gövdeleri ,konik ve baca boyun bileziği ürünleri üretilebilmektedir.

  • Makinamızın ana şasesi yüksek mukavemette çeliklerden üretilir.Güçlü gövde yapısı ile piyasadaki muadil makinalara göre daha ağır , uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Makinamızda sıvı yağlı vibratör sistemi kullanılmaktadır.Vibratörler içinde yüksek devire ve ısıya dayanıklı rulmanlar kullanılmaktadır.
  • Makinamızın kontrol paneli operatörün makinayı en kolay kullanıcak şekilde hazırlanmıştır.Pano içinde kullanılan bütün malzemeler SCHNEİDER (Alman) malıdır.
  • Makinalarımızn hidrolik sistemi mutlaka test edildikten sonra makinaya montajı sağlanır.
  • Makinamızda kullanılan hidrolik pistonlar cnc makinalarda işlenmektedir. Bu şekilde ağır hizmete uygun , uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Makinaya harc , Harc dağıtıcı bunker ile verilmektedir.Harc dağıtıcı bunkerin ucundaki dağıtıcılar sayesinde harc kalıplara en hızlı şekilde doldurulur.
  • Ürünler stok sahasına Vinç ile taşınmaktadır.
[table striped=”true” head_style=”true”][table_head][table_row][table_heading_cell][/table_heading_cell][table_heading_cell][/table_heading_cell][/table_row][/table_head][table_body][table_row][table_cell]Beton Boru Ölçüleri[/table_cell][table_cell]150mm-800mm [/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Beton Boru Uzunlukları[/table_cell][table_cell]500mm-1000mm-1500mm[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Vibratör Motor Gücü[/table_cell][table_cell]11 KW[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Vibratör Tipi [/table_cell][table_cell]Sıvı yağlı Vibratör sistemi[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Hidrolik Motor Gücü[/table_cell][table_cell]11 KW[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Kumanda Sistemi[/table_cell][table_cell]Manuel/Yarı Otomatik[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Harç Bunkeri Hacmi[/table_cell][table_cell]1.5m3[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Harç Dağıtıcı Motor Gücü[/table_cell][table_cell]5kw[/table_cell][/table_row][table_row][table_cell]Sıvama Motor Gücü[/table_cell][table_cell]4kw[/table_cell][/table_row][/table_body][/table]
[gallery_slider images=”2365,2370,2371,2383,2382″]